Revízie postrojov
Ponúkame Vám revízie bezpečnostných postrojov a všetkých komponentov POZ ( Prostriedky Osobného Zabezpečenia )
Cenník revízií
Vizuálna inšpekcia pre bezpečnostné postroje, pozičné opasky, laná, tlmiče pádu, spojovacie elementy a príslušenstvo pre práce vo výškach
Revízia zahŕňa vizuálnu kontrolu bezpečnostných prostriedkov, vystavenie certifikátu k danému výrobku, identifikačnú kartu a inšpekčný záznam.
– štandardne sa vykonáva každých 12 mesiacov
Kód | Popis | Cena (EUR bez DPH) | |
YVE004 | inšpekcia/revízia – SET Bezpečnostný postroj + karabína + tlmič pádu | 20,00 € | |
YVE011 | inšpekcia/revízia – Bezpečnostný postroj | 12,00 € | |
YVE011 | inšpekcia/revízia – Bezpečnostný postroj s pozičným opaskom / vo veste | 14,00 € | |
YVE001 | inšpekcia/revízia – Pozičný opasok | 10,00 € | |
YVE003 | inšpekcia/revízia – karabína ELARA01/AN001 | 3,00 € | |
YVE003B | inšpekcia/revízia – karabína, spojovací element veľký | 5,00 € | |
YVE002 | inšpekcia/revízia – pohyblivy zachytávač pádu s lanom | 15,00 € | |
YVE008 | inšpekcia/revízia – kotviace lano pre zachytávače pádu | 8,00 € | |
YVE005 | inšpekcia/revízia – kotviace lano krátke (<2,5m) | 6,00 € | |
YVE006 | inšpekcia/revízia – tlmič pádu s absorbérom energie | 10,00 € | |
YVE007 | inšpekcia/revízia – malý samonavíjací tlmič pádu (<5m) | 15,00 € | |
YVE014 | inšpekcia/revízia – Evakuačná trojnožka | 60,00 € |
Cenu inšpekcie je objednávateľ povinný uhradiť aj v prípade, že daný výrobok nebude spĺňať podmienky pre bezpečné používanie – t.z. bude počas inšpekcie kvôli poškodeniam vyradený.
Samonavíjacie zachytávače pádu
Revízia zahŕňa demontáž , čistenie od konzervačných a lubrikačných mazív, dôkladnú kontrolu poškodenia/opotrebenia všetkých pohyblivých, trecích a pevných časti samonavíjacieho zariadenia, výmenu mazív, opätovné zmontovanie, kontrolu mechanickej funkčnosti a vystavenie certifikátu k danému výrobku, identifikačnú kartu a inšpekčný záznam.
– štandardne sa vykonáva každých 12 mesiacov
Kód | Popis | Cena (EUR bez DPH) | |
YDEABS | inšpekcia/revízia PROTECTOR TETRA (+ABS) | 69,00 € | |
modely: AN152, AN153, AN154, AN152F, AN153F, AN154F, AN152T, AN153T, AN154T, AN141F, AN141F, AN141T, AN142T, MIMAS07, MIMAS08, AN122, AN123, AN122T, AN123T, AN123T/1395, AN124, AN124T | |||
YDEACIE | inšpekcia/revízia PROTECTOR METAL | 87,00 € | |
modely: MIMAS09, AN115, AN115T, AN116, AN116T, AN117, AN117T | |||
YDEELEV | inšpekcia/revízia PROTECTOR ELEVATOR | 92,00 € | |
modely |
Cenu inšpekcie je objednávateľ povinný uhradiť aj v prípade, že daný výrobok nebude spĺňať podmienky pre bezpečné používanie – t.z. bude počas inšpekcie kvôli poškodeniam vyradený.
V cene inšpekcie nie sú zahrnuté náhradné diely, ktoré bude potrebné vymeniť v prípade poškodenia / opotrebenia. Objednávateľ bude po demontáži oboznámený s cenami náhradných dielov, ktoré je potrebné vymeniť pre bezpečné fungovanie zariadenia. V prípade že si objednávateľ neželá vykonať opravu zariadenia za daných podmienok, bude toto zariadenie zaslané v demontovanom stave späť na adresu objednávateľa spolu s išpekčným záznamom o nespôsobilosti zariadenia pre bezpečné použitie.
Dôležitá informácia: Pre samonavíjacie zariadenia na zachytenie pádu je potrebné vykonávať hĺbkovú inšpekciu s demontážou, čistením a výmenou mazív. Vizuálna kontrola a kontrola mechanickej funkčnosti bez demontáže a kontroly interných dielov je nedostatočná. Vyhľadávajte len certifikované servisné strediská zaškolené výrobcom zariadení Delta-Plus Fr
Cenník na stiahnutie – kompletný cenník revízií
Značky bezpečnostných postrojov
V našej spoločnosti Vám ponúkame ročnú revíziu prostriedkov pre práce vo výškach všetkých známych výrobcov.
– Alve Slovakia,
– ANTEC,
– AustriAlpin,
– Bacou Dalloz,
– Beal,
– Komet, Miller, Troll, Soll,
– Timus safety, Safe time, Safe time – EVOLUTION,
– DMM International,
– EuroProtekt,
– HACA Leitern – rebríky, TKV a bežce,
– KOHLBRAT&BUNZ – UT 2000,
– KONG, LANEX,
– Mammut,
– Meander, KOMBI, TOMBA, ATTACK PROTEKT,
– Mittelmann – AG10 Rol, MRG9, brzdy KB, PKV AH5, RG10 Roll a HUB,
– Petzl,
– Singing Rock, Kask, Grivel, Raveltik,
– Žilmont
– A mnoho iných …
Certifikáty
Certifikát o zaškolení výrobcom Delta-Plus / Froment pre vykonávanie revízie bezpečnostných pracovných postrojov a príslušenstva pre práce vo výškach.
Certifikát o zaškolení výrobcom VERTIC pre vykonávanie inšpekcie horizontálnych a vertikálnych lanových záchytných systémov.