fbpx

Horizontálne záchytné systémy

Záchytný systém proti pádu sa považuje za horizontálny ak jeho stúpanie nepresahuje uhol 15°.  Horizontálne záchytné systémy VERTIC môžu byť flexibilné – lanové (LifeLine), alebo pevné – koľajnicové.

Systémy proti pádu navrhnuté výrobcom VERTIC ponúkajú neobmedzený počet spôsobov použitia a aplikácií ( strechy, výrobné priestory, stroje, štadióny, fotovoltaické panely, žeriavová dráha a iné… ). Poskytujú optimálnu bezpečnosť pre používateľov.

ALTILINE – horizontálny lanový záchytný system ( Life Line ) je vďaka priechodným konzolám jednoduchý na používanie. Je navrhnutý pre pohyb vzdialený od lanovej dráhy bez nutnosti odopínať sa zo systému, či manuálne prevádzať kotviaci bežec cez konzoly.

BATILIGNE lanový záchytný systém proti pádu (Life Line) je navrhnutý pre voľný pohyb popri dráhe lanového systému bez nutnosti odopínať sa.

ALTIRAIL – horizontálny pevný koľajnicový záchytný system je  jednoduchý na používanie. Jeho všestrannosť ponúka neobmedzené spôsoby použitia na všetky typy inštalácií

Naša spoločnosť a-max sk, s.r.o. je partnerom francúzskej spoločnosti VERTIC, ktorá viac ako 15 rokov na trhu ponúka užívateľsky prívetivé systémy na ochranu osôb pred pádom z výšky.

Našou hlavnou činnosťou je výroba, predaj a inštalácia bezpečnostných riešení pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou: lanové LifeLine systémy, kotviace body, koľajnicové vodiace systémy, bezpečnostné zábradlia … dodávame ich na národnej i medzinárodnej úrovni.

Náš podporný tím Vám ponúka kompletný balík služieb pre bezpečnostné riešenie na kľúč.