fbpx

Postroj integrovaný vo veste HAR12GILNO veľkosť XXL

Product Description

Postroj integrovaný do pracovnej vesty: postroj (ref. HAR12). Vesta: 100% polyester. Podšívka: polyester sieťovina s veľkými okami. Zapínanie na zips. 4 vrecká vrátanie vrecka mobil. Veľkosť nastaviteľná pomocou zipsu.
Popruhy: polyester.

Bezpečnosť Delta-Plus   Tento výrobok je profesionálnym vybavením pre práce vo výškach a nad voľnými hĺbkami. Bezpečnostné postroje (popruhy), laná, spojovacie elementy, záchytné systémy a ostatné zabezpečovacie pomôcky od výrobcu DELTA-PLUS spĺňajú najvyššie bezpečnostné požiadavky európskych noriem a v súčasnosti sa radia medzi kvalitatívnu špičku na európskom trhu s ideálnym pomerom ceny a kvality.

Poradenstvo:

Ak si nieste celkom istý akú kombináciu produktov pre osobné zabezpečenie použiť práve pre Vaše potreby, využite naše bezplatné poradenstvo. Naši pracovníci s Vami prekonzultujú najvhodnejšiu alternatívu a postupy ako sa správne istiť vo výške podľa bezpečnostných nárokov ustanovených zákonom a zároveň zachovať čo najvyššiu efektivitu práce. Cena na mieru   Cenu týchto produktov Vám radi prispôsobíme podľa vašich potrieb a požiadaviek. Stačí nám zavolať na tel. 02/321 443 16, napísať na e-mail oopp@a-max.sk alebo sa osobne zastaviť v jednej z našich predajní. Chápeme že v dnešnej dobe hrá veľkú rolu pri výbere bezpečných prvkov okrem kvality aj cena. Preto sa Vám budeme vždy snažiť poskytnúť tú najvýhodnejšiu cenu a extra zľavy v závislosti od požadovaného množstva vybavenia či histórie predchádzajúcich nákupov v našej spoločnosti.

Revízie bezpečnostných postrojov a vybavenia pre práce vo výškach

Na všetky bezpečnostné prvky, ktoré slúžia na ochranu osôb pred pádom sa vzťahuje povinnosť vykonávať každoročne vizuálnu kontrolu – revíziu. Túto službu Vám poskytneme vo všetkých našich predajniach. Naši bezpečnostní technici zaškolený priamo výrobcom bezpečnostných postrojov vykonajú revíziu Vašich postrojov a príslušenstva zvyčajne do 1-2 pracovných dní. Cenník týchto revízii ako aj podrobnejšie informácie môžete nájsť na tomto odkaze.

 

Tento produkt spĺňa:

SMERNICA O OOP 89/686/EHS

EN340:2003 Všeobecné podmienky  

EN361 : 2002 Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky. Nosné popruhy 

EN363 : 2008 Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky. Systémy na zabránenie pádu  

EN364 : 1992 Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky. Skúšobné metódy  

EN365 : 2004 Všeobecné požiadavky na pre označovanie a návody na použitie 

 

Ďalšie informácie

Obsah Balenia

1 kus HAR12GILNO

Dodacia Doba

5 – 7 dní od objednania