fbpx

Rebríky a prístupové konštrukcie

Výroba a montáž prístupových konštrukcií akými sú montované pevné rebríky s obručami ,  schodiská vedúce ponad svetlíky, háky na zavesenie rebríka, pochôdzne lávky a iné.  

Poskytujeme rebríky na mieru, ktoré vyhovujú všetkým typom striech, fasád a konštrukcií. Na zabránenie akéhokoľvek neoprávneného použitia je možná montáž vstupu na zámok.

Montované schodiská, prestupové platformy ponad svetlíky a strechy. Konštrukcie sa vyrábajú na mieru podľa potrieb zákazníka. Dostupné v prevedení hliník alebo pozinkovaná oceľ. 

Konzola pre bezpečne zaháknutie štandardného rebríka s možnosťou upevnenia na všetky typy striech a konštrukcií, aj s odsadením od fasády, čí rímsy. Jednoduchá montáž a použitie.

Naša spoločnosť a-max sk, s.r.o. je partnerom francúzskej spoločnosti VERTIC, ktorá viac ako 15 rokov na trhu ponúka užívateľsky prívetivé systémy na ochranu osôb pred pádom z výšky.

Našou hlavnou činnosťou je výroba, predaj a inštalácia bezpečnostných riešení pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou: lanové LifeLine systémy, kotviace body, koľajnicové vodiace systémy, bezpečnostné zábradlia … dodávame ich na národnej i medzinárodnej úrovni.

Náš podporný tím Vám ponúka kompletný balík služieb pre bezpečnostné riešenie na kľúč.