fbpx

Vertikálne a rebríkové záchytné systémy

Vertikálne záchytné systémy na ochranu pred pádom môžu byť flexibilné (LifeLine) alebo pevné (koľajnicové). Sú väčšinou inštalované na prístupových konštrukciách, ako sú rebríky, veže, stožiare,  alebo veterné turbíny. Umožňujú pracovníkom voľný a bezpečný pohyb pozdĺž celej dráhy záchytného systému. 

VERTILINE je lanový systém ochrany pred pádom, ktorý umožňuje voľný pohyb po celej dĺžke lana bez nutnosti odopnutia. Používa sa na  najrôznejších vertikálnych konštrukciach (rebríky, veterné turbíny, stožiare …).

VERTIRAIL vertikálny systém ochrany proti pádu je pevné bezpečnostné riešenie, ktoré umožňuje voľný pohyb po celej dĺžke koľaje s možnosťou plynulého prechodu na horizontálny systém – napr. vstup rebríkom na strechu bez odopínania sa. Používa sa na najrôznejších vertikálnych konštrukciách.

Naša spoločnosť a-max sk, s.r.o. je partnerom francúzskej spoločnosti VERTIC, ktorá viac ako 15 rokov na trhu ponúka užívateľsky prívetivé systémy na ochranu osôb pred pádom z výšky.

Našou hlavnou činnosťou je výroba, predaj a inštalácia bezpečnostných riešení pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou: lanové LifeLine systémy, kotviace body, koľajnicové vodiace systémy, bezpečnostné zábradlia … dodávame ich na národnej i medzinárodnej úrovni.

Náš podporný tím Vám ponúka kompletný balík služieb pre bezpečnostné riešenie na kľúč.